Дякуємо всім хто відгукнувся на прохання допомогти організувати передачу воїнам у напрямку - Покровськ, Слов’янськ, Краматорськ, Курахове, Лиман, Дружківка.

Дата: 09.06.2023 22:58

Зокрема це знову господині з села Хоросток; Ніла Петерчук й Ірина Гупалюк з села Ганнопіль та працівники сільської ради. Напекли смаколиків, принесли чай, каву, цукерки та воду. Усім безмежно вдячні.

Ваша готовність підтримати наших захисників надзвичайно важлива і цінна, а щирість та доброзичливість, допомагає підтримувати їх важливу місію захисту нашої країни. Ваша турбота додає воїнам сили і впевненості у тому, що їх роботу цінують та поважають. Наша спільна діяльність свідчить про силу спільноти та здатність людей об'єднуватись навколо важливої справи.

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!