Вкотре звертаємось до усіх небайдужих з великим проханням і закликом долучитися до збору коштів на придбання автомобіля для потреб Збройних Сил України хлопцям з 32 бригади, де служить Дмитро СТЕПАНЮК.

Дата: 07.06.2023 16:10

Наша армія виконуючи свій обов'язок захищає країну та нашу свободу. ЗСУ здійснюють надзвичайно важливу місію, забезпечуючи безпеку та стабільність в Україні. Кожен день наші військові стикаються з різноманітними викликами та небезпеками, і надійне та функціональне авто може значно полегшити їхню роботу.

Незалежно від суми вашого внеску, ви робите вагомий вклад у безпеку та майбутнє України. Ми запевняємо вас, що кожна гривня буде використана з максимальною ефективністю та турботою про наших військових.

Ціль збору 120000 гривень

- Номер картки : 4966804606567815

Наша спільна підтримка наближає ПЕРЕМОГУ!