Сьогодні завдяки нашій єдності і прагнення до перемоги вдалося відправити двом захисникам посилки з необхідними їм речами. Олександру МАРЧУКУ з села Досін на Запорізький напрямок та Сергію ЛЕЛЯХ з села Понора, який перебуває в Житомирській області.

Дата: 06.06.2023 16:42

За кошти зібрані під час благодійних  заходів, організованих  Хмельницькою Обласною Федерацією Риболовного Спорту (9300 грн) та коштів, які додали працівники управління сільської ради (2900 грн) закупили: 2 пари літніх берців, 2 бойові сорочки убакс, тактичний рюкзак,  тактичні навушники, засоби захисту від комарів.

А також,  до цього відправлення долучилися волонтери - Лілія Джуренко, Олена та Діма СИВЮК, які передали: РПС в комплекті, тактичні окуляри, тактичний каремат для сидіння, сухий душ, засоби гігієни, серветки, зубні пасти, шампуні та інше.

Безмежно вдячні всім хто підтримує і допомагає армії, адже кожна добра справа має значення. Та найбільша вдячність нашим воїнам-захисникам!

СЛАВА УКРАЇНІ!