Сьогодні День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Дата: 04.06.2023 20:39

Цей день символізує нашу невмирущу відданість пам'яті та глибоку скорботу за невинними дітьми, які втратили свої життя через жорстокість та безжальність агресора.

Усім хто живе з скорботою через втрату своїх дітей, висловлюємо наші щирі співчуття і підтримку. Цей біль безсумнівно безмежний, і ми стоїмо поруч з вами в важкий час. Нехай цей день стане нагадуванням про те, що ніякі політичні розбіжності не можуть виправдати терор та злочини проти невинних дітей. Наша боротьба за справедливість і мир триватиме, адже наша воля і наша єдність - це наша найсильніша зброя. Нехай День вшанування пам'яті дітей стане сповненим надією кроком до нашого спільного майбутнього, де мир і справедливість переважатимуть над агресією та насильством. Ми віримо, що зможемо побудувати країну, де діти будуть жити в безпеці, любові і гармонії. Ми ніколи не пробачимо та не забудемо!