Шановна громадо! Вітаємо усіх з благословенним святом – Днем Святої Трійці!

Дата: 04.06.2023 08:03

Свято Трійці нагадує нам про значення взаємодії, єдності та любові.Це особливий час, коли наші серця наповнюються радістю, миром та благословенням. Це свято символізує дивовижну спільноту Бога Отця, Сина Ісуса Христа та Святого Духа. Воно нагадує нам про важливість об'єднання та підтримки один одного в нашій країні. Це час благословення та дарування. Нехай наше життя буде наповнене добром, милосердям та щедрістю, а взаєморозуміння та толерантність царюють серед нас, і кожен знаходить в собі силу допомагати тим, хто цього потребує.

Окреме вітання жителям і гостям села Клепачі, які святкують сьогодні престольний празник. Нехай Свята Трійця оберігає від усіх негараздів і робить чистим небо над нашими головами, а Господь береже Україну та кожного з нас!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.