Дорогі діти, шановні батьки, жителі Ганнопільської територіальної громади! Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей.

Дата: 01.06.2023 10:31

Водночас це свято й тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє.

Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади і громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української молоді, забезпечити їх належний рівень виховання і дотримання прав дитини.

Цьогоріч  День захисту дітей – особливе свято. Бо вся країна стоїть одним фронтом за те, щоб побороти загарбника та захистити наше найцінніше. Попереду багато роботи. Тож будьмо сильними, щоб захистити майбутнє, що живе у наших дітях. Нехай вони ростуть під щоденним Божим захистом.

Дорогі хлопчики та дівчатка, прийміть найщиріші привітання від нас, дорослих.

Ваша наснага та невгамовна енергія надихають нас щодня. Ми бажаємо вам мирного неба, посмішок, яскравих пригод, незабутніх моментів та безтурботного дитинства. Нехай ваші мрії завжди збуваються, а радість наповнює серця.

З щирими побажаннями, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.