Дорогі учні, випускники Ганнопільської громади! Шановні вчителі та батьки!

Дата: 31.05.2023 09:30

Сьогодні, у всіх наших навчальних закладах лунає останній дзвінок. Попри те, що нашій землі триває війна, яка щодня приносить руйнування, біль і сльози, забирає кращих - ми всі розуміємо, що завдяки нашим захисникам та захисницям, під Божим захистом ми завершили цей навчальний рік.

Було непросто: під час повітряних тривог; включатися дистанційно, коли по кілька діб не було світла, переносити уроки, надолужувати пропущене… Та ми вдячні вчителям за те, що попри складнощі та виклики воєнного часу, вони натхненно і самовіддано вели уроки, давали знання, відзначали свята, заспокоювали та вкладали у дитячі голівки любов до людей і до рідної України.

Свято останнього дзвоника для учасників освітнього процесу  - це період, коли закінчується один етап і починається інший. Тому бажаємо поновлення, нових ідей, натхнення, гарного відпочинку і перезавантаження перед наступним роком!

Щирі вітання випускникам!

Сьогодні ви врізнобіч розійдетеся життєвими дорогами. Світлої долі! Хай все омріяне здійсниться! У вирі життя не забувайте вчителів та вихователів, які подарували Вам не лише знання, але і тепло сердець, частинку власної душі. Вітаємо і батьків школярів, які разом зі своїми дітьми пройшли цей довгий і непростий шлях, раділи їх досягненням, переймалися невдачами, підтримували у важкі хвилини.

Хай над ними буде мирне небо і ніколи не будять їх сигнали повітряної тривоги, а лише мамин поцілунок.

Вистоїмо! Переможемо! Слава нашій землі та українським захисникам!

З повагою і найкращими побажаннями, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.