Шановна громадо! З найщирішими вітаннями звертаємось до вас з нагоди свята Вознесіння Господнього!

Дата: 25.05.2023 10:42

Вознесіння Господнє є символом надії, віри та духовного зростання для всіх нас. Це свято нагадує нам про велич Божої любові та благодаті, яка є неодмінною частиною нашого життя. Воно спонукає до згуртованості, спільної молитви та турботи про ближніх. Також сьогодні престольний празник у Малоскнитському старостинському окрузі.

Тож, нехай Вознесіння Христове заповнить наше життя миром, любов'ю та добротою. У цей світлий день, вітаємо вас з цим чудовим святом.  Бажаємо, щоб душевний спокій та благодать супроводжували на кожному кроці вашого життя.

Сьогодні ми маємо особливу нагоду подякувати Господу за всі благословення, які він нам надає, подякувати кожному захиснику, який стоїть на сторожі нашого спокою, а також схилити голови разом з тими хто сьогодні у скорботі…

З найкращими побажаннями, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.