Від минулого року Україна разом з усією Європою відзначає День екстреної медичної допомоги 27 травня.

Дата: 27.05.2023 10:40

Шановні працівники екстреної медичної допомоги!

На передодні професійного свята, перш за все, висловлюємо щиру вдячність за роботу всім медичним працівникам, які присвячують своє життя наданню допомоги тим, хто знаходиться у скрутних ситуаціях та потребує невідкладного лікування. Ваша самовідданість, професіоналізм та вміння приймати швидкі та вірні рішення дуже цінні для нашої громади. Ми пишаємося тим, що маємо висококваліфікованих медичних працівників, які завжди готові надати допомогу у випадку необхідності. Ваші неоціненні знання, досвід та вміння діяти в стресових ситуаціях дозволяють зберегти життя і здоров'я наших мешканців. Ваша діяльність є неодмінною складовою системи охорони здоров'я, і ми цінуємо вашу працю, яка допомагає зберегти життя та поліпшує здоров'я нашої громади. В цей особливий день бажаємо усім мирного неба, здоров’я радості, достатку та гідну винагороду і людську вдячність за вашу роботу.

З найщирішими побажаннями, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.