28 травня — День поліцейського офіцера громади.

Дата: 28.05.2023 10:34

З нагоди відзначення 5-тої річниці проєкту  «Поліцейський офіцер громади» за високий професіоналізм і мужність, сумлінне та відповідальне виконання службових обов’язків, ведення боротьби зі злочинністю, зміцнення громадського порядку, грамотою Ганнопільської сільської ради нагороджено поліцейського офіцера громади СВГ ВП Шепетівського РУП ГУНП в Хмельницькій області капітана поліції Дмитра Володимировича ТЕТЕРУКА.

Тож, висловлюємо наші щирі вітання! Ми вдячні за вашу постійну присутність, вашу здатність діяти в складних ситуаціях та вмілість встановлювати контакт з громадянами. Ваша праця є важливою ланкою у забезпеченні спокою і безпеки. Нехай ваша дорога завжди буде наповнена надією, успіхом та благополуччям. Бажаємо мирного неба, міцного здоров'я, сімейного щастя та невичерпної енергії для виконання вашої важливої місії. Нехай кожен новий день приносить радість і задоволення від вашої роботи.

З Днем поліцейського офіцера громади!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.