29 травня щороку відзначається Міжнародний день миротворців ООН.

Дата: 29.05.2023 09:44

Цей день присвячений до вшанування та визнання внеску миротворчих сил Організації Об'єднаних Націй у збереженні миру та безпеки у світі. Вони працюють у складних умовах із різними викликами, але завжди прагнуть досягти миру та стабільності. Міжнародний день миротворців ООН нагадує нам про важливість зусиль, спрямованих на забезпечення миру і безпеки в світі. Цей день також вшановує всіх миротворців, які ризикують своїм життям, працюючи на передовій для збереження миру та розв'язання конфліктів.

Адже, мир - це найцінніше надбання людства, і кожен з нас має відчувати відповідальність за збереження миру у світі.

Шановні миротворці!

Сердечно вітаємо зі святом усіх, хто брав участь і зараз виконує завдання з підтримки миру у миротворчих операціях. Нехай ваші високі професійні та моральні якості, бойовий досвід завжди надійно служать ідеалам гуманізму та справі захисту життя людей!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.