Прийнято рішення щодо запровадження графіків обмеження споживання електричної потужності, у тому числі графіків погодинного відключення протягом всього весняно-літнього періоду.

Дата: 19.05.2023 12:23

Інформуємо, що внаслідок проведення планових ремонтів енергоблоків на АЕС прогнозується дефіцит потужності, в першу чергу під час вечірнього максимуму споживання, тому Міністерством енергетики України прийнято рішення щодо запровадження графіків обмеження споживання електричної потужності, у тому числі графіків погодинного відключення протягом всього  весняно-літнього періоду.

За інформацією АТ «Хмельницькобленерго» по області також можливе запровадження вказаних графіків (в разі отримання вказівки від НЕК «Укренерго»), тому інформуємо споживачів щодо можливого обмеження електричною енергією в період вечірнього максимуму (орієнтовно з 18:00 до 22:00 год.)

В разі неефективності застосування графіків обмеження електропотужностей передбачається застосування графіків аварійних відключень у необхідних обсягах.