Шановні сімейні лікарі! Щиро вітаємо вас з нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря, яке ми святкуємо щороку 19 травня!

Дата: 19.05.2023 06:00

З нагоди свята висловлюємо щиру подяку за ваш невтомний труд, самовідданість та професійну допомогу, яку ви надаєте всім пацієнтам. Ви завжди знаходите час, щоб послухати, відповісти на всі питання та надати найкращі поради. Ми цінуємо вашу професійність, компетентність та емпатію, з якою ви ставитеся до людей.

У цей особливий день, бажаємо вам мирного неба, міцного здоров'я, щастя та вдячних пацієнтів. Хай кожен день принесе вам радість і задоволення від вашої роботи, а ваше професійне покликання завжди буде винагороджене визнанням і повагою.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.