Дорога громадо! Сьогодні ми відзначаємо Міжнародний день сім'ї - день, коли ми вшановуємо та святкуємо найважливіше для кожного з нас - рідну сім'ю.
Сім'я - це місце, де ми знаходимо любов, підтримку та згуртованість, де нас приймають такими, які ми є, де ми можемо розвиватися та вирости як особистість. Важко переоцінити значення родини у нашому житті. Це наша перша команда, з якою ми ділимося радістю та смутком, успіхами та невдачами. Сім'я - це той порятунок, коли нам потрібна допомога, та той відпочинок від життєвих турбот.
Нехай сьогоднішній день стане нагадуванням про те, як важливо піклуватися про своїх близьких та любити їх, бути поруч у складний та легкий час. Вітаємо кожну родину з Міжнародним днем сім'ї. Бажаємо мирного неба, міцного здоров'я, взаєморозуміння та щастя. Нехай ваші родинні зв'язки зміцнюються кожен день, а домівки наповнюються затишком, теплом та любов'ю.
З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.