Щорічно в середу останнього тижня квітня відзначають Міжнародний день секретаря або День професійних адміністративних працівників. Вітаємо усіх причетних з професійним святом!

Дата: 26.04.2023 09:39

Бути секретарем - означає вміти виконувати тисячу різних справ за день, і при цьому посміхатися, зберігати ввічливість і про все пам'ятати.  Незамінні навички організації, уважність до деталей, вміння керувати розкладом та координувати роботу - це великий внесок у функціонування всіх організацій. Щиро дякуємо Вам за вашу відданість, наполегливість та постійну готовність взяти на себе відповідальність. З нагоди Дня секретаря, щиро бажаємо Вам подальших професійних досягнень, вдячності людей, визнання та поваги від колег та керівництва. Нехай кожен день Вашої роботи буде наповнений радістю, задоволенням та новими можливостями.

З найкращими побажаннями, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.