Щорічно 20 квітня людство висловлює вдячність усім, хто знайшов у собі силу, відвагу та доброту здійснювати добрі справи, не вимагаючи нічого натомість.

Дата: 20.04.2023 14:41

Дорогі волонтери та небайдужі люди!

Вітаємо вас з Днем вдячності волонтерам!

Щира подяка кожному, хто своїми великими і маленькими справами наближає час, коли над Україною буде мирне небо!

Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися надалі від цього заняття. Це стає для людей сенсом життя. У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, саме ваша активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що наш народ має майбутнє. Адже єднання - це запорука успіху!

Дякуємо кожному хто робить внесок в нашу Перемогу! Підтримуємо та допомагаємо хто як може!

Низький уклін нашим Захисникам та Слава Богу за все, що ми маємо!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.

Начало формы