Сьогодні, на передодні свята, наш волонтер Юрій Грицаченко вирушив до Бахмуту. З пасхальними гостинцями, домашніми смаколиками.

Дата: 14.04.2023 23:37

Великдень вже зовсім скоро. В дома у кожного купа справ, бо звикли, щоб до свята усе було ідеально.

Не можливо не усвідомлювати, якою ціною ми залишаємося у своїх домівках, продовжуємо працювати метушитися, жити своїм життям.

Хочеться, щоб захисники відчували нашу вдячність.  Саме тому, сьогодні, на передодні свята, наш волонтер Юрій Грицаченко вирушив до Бахмуту.  З пасхальними гостинцями, домашніми смаколиками, які приготували працівники Довжківського ліцею і староста села. А також зі свіжими фруктами від працівників Ганнопільської сільської ради.

Вкотре дякуємо усім хто допомагає армії. Нехай добро повернеться до вас сторицею.

Дуже сподіваємося, що наші скромні подарунки принесуть радість та відчуття підтримки нашим героям.

Бажаємо усім, добробуту та мирного неба на нашій рідній Україні.

Дай, Боже, що наступний Великдень усі військовослужбовці зустріли у колу рідних.

Миру всім нам та спокою!