Жоден гарний вчинок не хочеться залишити без уваги! У Ганнопільській громаді живуть чудові люди!

Дата: 14.04.2023 22:22

Розуміючи усі труднощі, не чекаючи і не нарікаючи ні на кого Сергій Якович ГІЗУН підсипав щебенем дорогу по вулиці Сагайдачного у селі Великий Скнит, а також за власні кошти встановив металопластикове вікно та двері у ФАПі в селі Нараївка.

А ще, вчора Олександр МЕЛЬНИК привіз щебінь на вулицю Корецька в селі Ганнопіль,  коли почав розгортати сусіди відразу дружно організувалися допомагати.

Дякуємо за небайдужість!

Також наші люди звикли до того що щороку року до кожного кладовища привозять пісок.  Хоч погодні умови довго перешкоджали, але доклавши максимум зусиль, все ж вдалося це зробити вже майже по всіх кладовищах. Де ще не встигли, обов’язково організуємо. Висловлюємо вдячність усім хто допоміг, зокрема фермерам:  Олександру БІЛОУСУ, Валерію ПРУСУ, Олегу НЕСЕНУ, Сергію ЛОПУШКУ, Олександру  КОНОНЧУКУ, Івану ЛИСЮКУ, Василю ЦЕХМЕСТРУКУ.

Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це доброзичливо та від щирого серця.

Доки ми РАЗОМ, все буде УКРАЇНА!