На крок ближче до Перемоги! Ще одна добра справа...

Дата: 13.04.2023 13:10

Керівник ФГ «Перлина Полісся» Олег Анатолійович НЕСЕН передав автомобіль у військову частину А-4722, 116 ОМБР для виконання бойових завдань.

Кожен з нас на своєму місці, на фронті і в тилу, самовіддано працює задля нашої Перемоги. Коли люди прагнуть одного і того ж самого, у них виходить гарний результат! Саме такими вчинками і досягається порядок і добробут, спокій і радість для всіх нас!

Виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК висловлюють щиру вдячність Олегу Анатолійовичу за людяність, щирість і розуміння.

Нехай автівка добре служить і допомагає захисникам, а також буде їхнім оберегом.

А ми на цьому не зупиняємося. Працюємо далі, аби й надалі закривати потреби бійців ЗСУ. Разом до перемоги!