Вітаємо із величним християнським святом – Світлого Христового Воскресіння, усіх хто святкує його за григоріанським календарем 9 квітня.

Дата: 09.04.2023 08:46

Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке нині особливо потрібне всім нам, нашій українській нації.

Це свято, коли хочеться згадати всіх, хто дарував і дарує нам впевненість у те, що життя не марне, адже ми живемо і день за днем боремося з труднощами і негараздами заради тих, кого любимо.

Крім того, Пасхальні дні − це й час віддати шану всім тим, кого немає серед живих, хто, залишивши нам свою любов і життєвий досвід, боронячи рідну землю від ворога, поринув у вічність. Згадаймо нині їх молитвою та добрим словом.

Тож, цієї світлої неділі у наші домівки нехай увійде Божа благодать, серця наповняться добром, любов’ю, щирістю і сподіваннями.

Також дозвольте побажати усім християнам міцного здоров’я, душевної чистоти і гармонії, миру та спокою  –  кожній українській родині!

Божої ласки Україні та благословення на перемогу!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.