ДОРОГА ГРОМАДО! Сьогодні християни відзначають Вербну неділю.

Дата: 09.04.2023 03:00

У цей день ми вшановуємо вхід Господа Ісуса у Єрусалим, якого тамтешні вітали, як свого Царя галузками пальмових гілок, що і символізує верба в Україні.

Для нас, у сучасності, починається останній тиждень перед Великоднем. Це ще одна можливість глибоко замислитися над тим, що ми робимо щодня. Це ще одна можливість стати кращими, як у нашій повсякденній роботі, так і у відносинах між собою.

Сьогодні  ми готуємося до того, щоб з чистими помислами підійти до свята Великодня.

Переконані, духовне поріднення під час Пасхальних свят гуртує й додає мудрості, сили і наснаги аби ми відчули себе великою єдиною родиною. Відтак кожен приймає свято з відкритою душею і чистим серцем, почуттям радісної благодаті та віри у зміни на краще.

Дай Боже, аби закінчилася війна як найшвидше, аби все лихе залишилося позаду і надалі оминало нашу Батьківщину, і тільки хай радість та добро знайдуть до нас дорогу від сьогодні й назавжди!

Тож вітаємо всіх жителів і гостей нашої громади зі святом!

Зичимо всім міцного здоров’я та мирного неба над головою!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.