Дорога громадо! Сьогодні, 7 квітня ми святкуємо одне з 12 головних церковних свят – величне і світле Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Дата: 07.04.2023 08:50

Це свято «благої вісті» про народження у Діви Марії божественного немовляти – Спасителя роду людського.

Благовіщення також називають святом весни і загального благоденства в природі. Саме тому у народі говорять, що у цей день відбувається третя зустріч зими з весною і вважається, що весна остаточно поборола зиму.

Так, сьогодні, в умовах воєнного стану все нам здається іншим. Однак віра у Всевишнього, як і в Перемогу, залишається непохитною, як і незмінним шанс на добру звістку про МИР!

Від щирого серця бажаємо, щоб Боже благословення не покидало Україну, а високі засади християнської моралі зміцнювали український дух і додали кожному з нас надії та натхнення задля відбудови і процвітання нашої країни, а також світлого і гідного майбутнього нашого незламного народу!

Нехай Пресвята Богородиця оберігає нас. І молитви наші будуть почуті. Бажаємо душевного тепла і спокою. Нехай у нашому житті живуть мир і спокій

Все буде добре! Все буде Україна!