З ДНЕМ УКРАЇНСЬКИХ ДОБРОВОЛЬЦІВ!

Дата: 14.03.2023 09:21

Війна, яку веде росія проти України, засвідчила, що українці – смілива, сильна, незламна нація, яка готова захищати та боротися за свій ДІМ.

Українські добровольці – це приклад любові до своєї Батьківщини, сміливості, почуття гідності. Щоденні відважні вчинки добровольців дають віру і надихають так само віддано битися за свободу.

Дякуємо кожному, хто у війну обрав нелегкий шлях борця. Терпіння і сил Вам тримати боротьбу й дійти до Перемоги.

Нехай глибока людська вдячність та шана і надалі супроводжують вас у цій благородній справі, а любов та підтримка рідних завжди будуть надійними оберегами.

Щира вам подяка та низький уклін за відвагу, терпіння, стійкість, мужність та героїзм, проявлені у боротьбі за мир.

Цього дня також віддаємо шану усім добровольцям, які з війни уже не повернуться – їхні імена вписані в історію кривавої війни за свободу і незалежність України. Вічна пам’ять і слава!

З повагою, виконавчий комітет та сільський голова Маргарита МЕДВЕДЮК.