Сьогодні, 9 березня – день народження Тараса Григоровича Шевченка – людини, яку знає і любить весь світ, яка любила свій народ, і зробила все можливе для того, щоб ми утвердилися як велика сильна нація. Як для нас, так і для всього світу Шевченко - ц

Дата: 09.03.2023 08:45

Його називають нашим Пророком і Символом, Великим Кобзарем і українським Генієм. Його твори – це вся Україна на долоні, це правда і відвертість, це така сила, яка підіймала і підіймає дух, загартовує, відроджує українців у всі часи, у будь-які періоди життя українського народу.

У ці дні потрясінь та війни Кобзар як ніколи актуальний. Сьогодні в його рядках знаходимо силу, віру і наснагу.

Тому 209-й день народження Тараса Шевченка - це привід вшанувати пам'ять великого Кобзаря й згадати творчість:

...Поховайте та вставайте,

Кайдани порвіте