1 березня відзначається Всесвітній день цивільної оборони

Дата: 01.03.2023 09:01

1 березня світовою спільнотою щорічно відзначається Всесвітній день цивільної оборони, яка є державною системою органів управління, сил і засобів, що створюється для організації і забезпечення захисту населення від наслідків надзвичайних ситуацій воєнного, техногенного, екологічного та природного характеру.

Самовіддану та небезпечну роботу працівників цивільної оборони дуже важко переоцінити, особливо під час війни. Тож сьогоднішній день дає нам можливість в черговий раз подякувати нашим рятувальникам та працівникам цивільної оборони за мужність і професіоналізм та побажати Божого захисту у благородній справі, спрямованій на забезпечення безпеки України й кожного українця. Нехай усім, хто причетний до почесної місії боронити Україну від надзвичайних подій та ситуацій буде щоденно посміхатись сонце тільки з мирного неба, в трудових буднях буде більше спокою, а в родинах пануватимуть добро і злагода.

Спокійного та вдалого всім дня. Бережіть себе та Україну!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.