ВИСТОЯЛИ - ПЕРЕМОЖЕМО!

Дата: 24.02.2023 06:18

Сьогодні, 24 лютого виповнюється 365 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну. Це був рік незламності, спротиву, рік віри і молитви, рік, який змінив історію і кожного з нас.
Це рік запеклої боротьби, рік єдності та стійкості всіх громадян України заради перемоги, рік волонтерства та підтримки ЗСУ, рік гірких втрат та вічної пам'яті Героїв, які віддали своє життя заради майбутнього.
Ранок 24 лютого змінив наше життя, розділив усе на ДО та ПІСЛЯ …
Війна торкнулася кожної української родини, стала частиною нашого життя, a перемога у ній стала спільною метою всього українського народу!
Ми вже пережили найстрашніший період цієї війни, ми вже втратили тисячі чи десятки тисяч своїх найкращих захисників. Але ми вистояли, не зламалися і перемагаємо!
Український народ неможливо перемогти! Ми єдині і спільні у боротьбі! Ми обов’язково переможемо, Україна буде вільною і незалежною, однією з найпотужніших країн світу, а український народ завжди пам’ятатиме своїх героїв і наших друзів, які у важку годину прийшли на допомогу!
Вічна пам'ять всім Захисникам, що поклали своє життя в боротьбі за Україну! Вони назавжди залишаться в наших серцях!
Ми пам’ятаємо!!!
РУХАЄМО ТІЛЬКИ ВПЕРЕД , ДО ПЕРЕМОГИ!!!