Софія Протасівна ВАСКЕВИЧ із села Довжки святкує сьогодні свій 90 річний ювілей.

Дата: 22.02.2023 15:21

Це надзвичайно сильна жінка, загартована життєвими випробуваннями.  Ніби все як у всіх на той час -  історичні події, важка фізична робота у колгоспі. Але так склалося, що ще й довелося поховати чоловіка і обох синів. Нині одинока і перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома.

Однак, попри всі пережиті труднощі, залишається привітною людиною зі щирим серцем. Раділа гостям, зустрічала з посмішкою старосту Довжківського старостинського округу Валентину БАБИЦЬКУ та спеціаліста відділення соціальної допомоги вдома – Валентину ВОЙТЮК, які від усієї громади привітали ювілярку з найкращими побажаннями і подарунком.

Шановна Софія Протасівна!

Щиро вітаємо Вас із вагомим життєвим ювілеєм! Бажаємо не хворіти, зберігати силу духу, більше посміхатися, насолоджуватися кожною миттю життя. Нехай енергія, оптимізм і гарний настрій ніколи не покидають Вас!      З ювілеєм!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.