Відправили допомогу для захисника з села Довжки

Дата: 22.02.2023 12:54

В нелегкий для України час, коли весь світ єднається у відчайдушній боротьбі з росією, небайдужі громадяни роблять все, щоб хоч трішки допомогти тим, хто цього потребує.
Сьогодні до сільської ради звернувся військовий , наш земляк з села Довжки з проханням придбати зимній одяг та взуття. Тільки два дзвіночки до наших волонтерів і вже посилки полетіли на запорізький напрямок. Дякуємо Олена Сивюк , Марія Вербицька, Лілія Джуренко, Штаб Допомоги Зсу М.Нетішин, Діма Сивюк.
Висловлюємо слова подяки від імені кожної людини, якій Ви допомогли в такий складний і не простий час, за те що не залишились і не залишаєтесь осторонь проблем тих хто її потребує, а всіляко намагаєтеся внести частку своєї душі і праці у спільну мету –перемогу над ворогом. Перемога прийде обов’язково!