21 лютого ми святкуємо Міжнародний день рідної мови

Дата: 21.02.2023 17:01

Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити у своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб - МОВА.

Історія боротьби українського народу за рідну мову є нелегкою. Українську мову забороняли близько 134 рази. Саме ми, заради прийдешніх поколінь, повинні зберігати й шанувати мову, як це робили наші славні предки, і продовжують сьогодні наші мужні захисники.

Щиро вітаємо усіх з Міжнародним днем рідної мови і бажаємо всім серцем та душею завжди любити свою країну, пишатися рідною мовою і прославляти свою культуру. Нехай мова завжди залишається сильним і потужним інструментом не тільки спілкування, а й розвитку.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.