Шепетівська районна військова адміністрація пропонує посилання для проходження навчальних онлайн-курсів з мінної безпеки

Дата: 21.02.2023 12:35

На виконання п.2 пп.17 протоколу № 2 позачергового засідання Державної комісії з ТЕБ та НС від 06.02.2023 року щодо організації проходження працівниками підприємств, установ та організацій навчальних онлайн-курсів із мінної безпеки, та забезпечення його проходження цивільним населенням, Шепетівська районна військова адміністрація пропонує наступні посилання для проходження серед вище зазначених категорій слухачів:

Онлайн-курс «Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш!» - https://courses.zrozumilo.in.ua/courses/course-v1:eef+EEF-033+dec2022/about?fbclid=IwAR2rm65HapnPLyKvD3hw71CzRgw_nijXZ_aAbYi5B4bIsS7-hns0zlm9rAw