Щорічно, 21 лютого, своє професійне свято відзначають фельдшери.

Дата: 21.02.2023 11:23

Саме від того, як спрацює фельдшер медичного пункту або швидкої допомоги, безпосередньо залежать життя дуже багатьох людей.

Особливо важлива роль фельдшера в місцях, віддалених від великих медзакладів. У селах, наприклад, робота фельдшера практично не відрізняється від роботи дільничного лікаря. А установа, де він працює, так і називається - фельдшерсько-акушерський пункт (ФАП).

21 лютого всі вилікувані пацієнти із задоволенням дякують своїм рятівникам і бажають їм міцного здоров'я і умінь, які й надалі допоможуть рятувати людей.

Тож, шановні фельдшери!

Вітаємо вас з професійним святом!

Нехай усі ваші благородні справи повертаються до вас сторицею, а кожна мить життя радує своєю неповторністю.

Мирного неба, щастя Вам і добра!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.