Сьогодні український народ другий рік поспіль святкує День єднання України.

Дата: 16.02.2023 10:53

Рік тому, Президент своїм указом оголосив про цю державну акцію для консолідації українського суспільства на тлі повідомлень, що саме цього дня станеться повномасштабне вторгнення росії в Україну.

На жаль, тривога виявилася не марною. Але народ український об'єднався, тому ворог не зміг захопити Україну. Згуртовані, зібрані, гідно даємо ворогу відсіч і показуємо всьому світу, що ми єдиний незламний народ!

ЗСУ, добровольці, волонтери, медики, благодійники, представники різних професій, родина, сусіди, громада - усі об‘єднані, усі взаємодіють, кожен на своєму місці наближає спільну перемогу!

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.