Щиро вітаємо усіх з великим християнським святом Стрітення Господнє!

Дата: 15.02.2023 09:37

У цей день ми вшановуємо визначну подію, коли маленького Ісуса Христа вперше принесли до Божого Храму на 40-й день після народження. У день великих зустрічей, коли зустрічаються зима з весною, хочимо побажати вам віри: в майбутнє, в любов, в торжество справедливості. Віри і надії, що наше життя буде кращим, коли настане Перемога!

Нехай на наш край та Україну прийде мир та зійде Божа Благодать!

З нами Бог і Україна! А наша віра допоможе здолати незгоди сьогодення і майбутнього. Дасть нам єдність і суспільну згоду.

Зі святом!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.