ДЯКУЄМО ВСІМ ХТО ВІДГУКНУВСЯ!

Дата: 08.02.2023 08:35

Завдяки небайдужим жителям нашої громади домашніми смаколиками будуть ласувати військові, яким так нелегко на передовій. Ми гідно тримаємо тилову оборону!
З допомогою навчальних закладів громади, господинь із села Хоняків, жителів громади Валентини ПЕТРИЧУК, Зої МАРЧУК, Надії СТРИЖАВЧУК, Лариси КОРОБЧУК, працівників сільської ради, тер-центру, інклюзивного центру та ЦНАПу приготували досить багато готової продукції, яку передано волонтером Юрієм Грицаченко до наших захисників. 4 посилки передали ним адресно і одну відправили Новою Поштою. Окрема подяка Валентині ВЕРЕМІЙЧУК, яка вкотре принесла шкарпетки зв’язані нею власноруч. Крім того працівники інклюзивного центру та Ганнопільської сільської ради зібрали кошти, за які придбали підгузки для дорослих у госпіталь.
А 6000 грн про ,які минулого разу обіцяли відзвітувати, передали на заправку автомобіля, який доставить продукцію.
Висловлюємо глибоку вдячність всім небайдужим громадянам Ганнопільської громади, нашим волонтерам та всім, хто долучився до цієї відправки! Кожна ваша бодай найменша допомога наближає таку довгоочікувану перемогу над агресором і його спільниками!
Ви чудові і все в нас буде Україна!