Сьогодні, 26 січня, відзначає свій поважний 95-річний ювілей учасник бойових дій Другої Світової війни, мешканець с. Рівки - Василь Сергійович РАБЧУН!

Дата: 26.01.2023 17:15

Щоб привітати ювіляра, до його оселі завітала староста Великоскнитського старостинського округу Раїса ШЕВЧУК.

Непроста доля випала на життя Василя Сергійовича. Але він з гідністю пройшов усі випробування  і став прикладом для наслідування для своїх чотирьох дітей, яких виховував сам після передчасної смерті дружини. Сьогодні, попри свій поважний вік  – ювіляр самотужки дає собі раду. Жвавий та усміхнений, він надзвичайно радів гостям, дякував, що пошанували його візитом.

Шановний Василю Сергійовичу!

Прийміть щирі вітання від усієї громади з таким поважним ювілеєм! 95 років – це вік мудрості і осмислення свого життєвого шляху. Нехай Ваше життя наповнюється радістю від усвідомлення того, скільки важливих справ було зроблено за всі ці роки, і від мудрості та досвіду, які  Ви передали своїм дітям, внукам та правнукам.  Нехай зозуля накує Вам не менше, аніж сто років! Бажаємо мирного неба, міцного здоров’я, розуміння близьких та душевного тепла.

З ювілеєм!

З найщирішими побажаннями, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.