Житель Славути відповідатиме за надання неправомірної вигоди службовій особі

Дата: 24.01.2023 10:43

Прокурорами Шепетівської окружної прокуратури до суду направлено обвинувальний акт відносно 46-річного славутчанина за фактом пропозиції службовій особі надати неправомірну вигоду, а також в наданні такої вигоди за невчинення службовою особою в його інтересах дій з використанням наданого  службового становища (ч. 1 ст. 369 КК України).

Встановлено, що в грудні минулого року з метою уникнення відповідальності за керування автомобілем в стані алкогольного сп’яніння, молодик запропонував неправомірну вигоду правоохоронцям.

Не реагуючи на попередження патрульних про кримінальну відповідальність за такі дії, чоловік не зупинився щодо своїх намірів та надав неправомірну вигоду в розмірі 1200 гривень, розмістивши кошти між водійським та переднім пасажирським сидіннями службового автомобіля.

За вчинення таких неправомірних дій правопорушник відповідатиме перед судом.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Шепетівська окружна прокуратура