Дата: 23.01.2023 17:15

Ми підтримуємо і допомагаємо!

Сьогодні український народ як ніколи єдиний і соборний в бажанні і стараннях допомогати нашим славним воїнам в боротьбі за свободу, незалежність і суверенітет України.

Заклади освіти, а також небайдужі жителі нашої громади тримають продовольчий тил і продовжують з любов'ю та вірою в перемогу готувати домашні страви для ЗСУ. Це знову різні смаколики – випічка, варенички, голубці, пампушки, консервація та інше.

Усе це зібрали, розділили на 20 посилок для військових з нашої громади і ще вистачило щоб завантажити автомобіль зі Славути та відправили на схід.

Крім того, працівники інклюзивного центру та Ганнопільської сільської ради зібрали кошти в сумі 26000 грн, які використали на оплату доставки посилок - 7500 грн та придбали і передали для Богдана з Довжок шолом вартістю 13500 грн.

А також перерахували 5000 грн на дизпаливо для заправки автомобіля військового з села Глинники.

Підтримка кожного, наразі, як ніколи, важлива. Ми хочемо аби захисники та захисниці відчули нашу вдячність, домашній затишок та теплоту наших сердець.

Дякуємо усім, хто підтримує та допомагає! Цього разу дуже гарним прикладом були господині з села Хоросток. Надзвичайно організовані, дружні, щирі і працьовиті.

Перемога обов'язково буде за нами. А ми не будемо збавляти обертів підтримки наших воїнів!

Працюємо!!!

Слава нашим захисникам і захисницям! Разом до Перемоги!