З Днем Соборності України! 22 січня 1919 року, в цей визначний день, Директорією Української Народної Республіки було проголошено Акт злуки із Західноукраїнською Народною Республікою.

Дата: 22.01.2023 09:03

Так, українська мрія про єдність, свободу і незалежність як основа державності України набула цілком реальних обрисів.

Саме ці події сформували підґрунтя для відродження незалежної, соборної і демократичної держави.

Віримо, що територіальна цілісність України, за яку віддали життя тисячі незламних борців в різні часи і продовжують сьогодні відстоювати наші бійці, залишиться непорушною.

Адже єдність і свобода роблять нас гідними нащадками наших славних предків. Тож, давайте прикладемо всіх зусиль і збережемо цей скарб.

Сердечно бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, добра, миру і віри в краще майбутнє.

Слава Україні!

З повагою виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.