Христос хрещається! 19 січня відзначаємо свято Водохреща (Богоявлення Господнє або Святий Йордан) – третє і завершальне свято Різдвяно-Новорічного циклу.

Дата: 19.01.2023 09:20

Цей день знаменує величну подію в історії християнства – хрещення Божого Сина, Спасителя світу Ісуса Христа.

Відтак з давніх-давен це свято – джерело світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра і сподівань на краще майбутнє.

У цей величний день щиро бажаємо, щоб ми очистили свої серця від усього недоброго і наповнили їх любов’ю, миром, вірою в завтрашній день та прагненням бути гідними людьми, українцями, християнами. Нехай свята вода, благословенна самим Господом, зцілить кожного духовно і тілесно, змиє зневіру, додасть сили і натхнення до щоденних добрих справ!

Зі святом!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.