18 СІЧНЯ - ВОДОХРЕСНИЙ СВЯТВЕЧІР

Дата: 18.01.2023 16:30

Сьогодні, напередодні Водохреща - 18 січня - святкуємо «Голодну кутю» або другий Святвечір. Увесь цей день віряни нічого не їдять — постують. Сідають вечеряти, коли вже засяє вечірня зоря.

У храмах ввечері проводять службу та освячують воду, яка на думку вірян, має помічну силу і не втрачає її протягом року.

По суті, голодний Святвечір являє собою готування до святкування свята Хрещення. Це великий та важливий день для християн, оскільки Іоанн Предтеча хрестив Ісуса Христа в річці Йордан.

Згадаймо в цей вечір тих, що нас захищають, згадаймо тих, що в лікарнях, в холоді і голоді, згадаймо немічних, згадаймо тих героїв що віддали життя за нас з вами, за УКРАЇНУ. Дякуємо Богу, дякуємо ЗСУ - за можливість зібратись за вечерею.

Миру та спокою у кожну родину!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.