Щорічно, 18 січня, мешканці району вшановують світлу пам’ять загиблих, які визволяли Славутський район від гітлерівської окупації.

Дата: 18.01.2023 16:29

У 1939–1945 роках ворогом були нацисти, а сьогодні це рашисти – російська версія імперського націоналізму та фашизму.

79-річчя визволення Славутчини від німецько-фашистських загарбників відзначаємо в умовах повномасштабної військової агресії росії, яка посягає на нашу незалежність і територіальну цілісність, на саме існування українців, намагається зруйнувати міжнародну систему безпеки і загрожує миру у всій Європі.

Сьогодні, як і 79 років тому, ми знову незламно, героїчно та мужньо відстоюємо свою незалежність та свободу, і протистоїмо навалі російської орди!

Ми – українці, сильні духом, відважні, згуртовані й обов’язково переможемо!

Працівники Ганнопільської сільської ради поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам Другої світової війни та вшанували пам’ять усіх хто на фронті і в тилу героїчно боровся проти нацистів -  хвилиною мовчання.

Вічна шана всім, хто протистояв нацизму!

Вічна пам'ять усім загиблим під час Другої світової війни!