Про встановлення місцевих податків і зборів

Дата: 17.01.2023 10:38

Увага! Оголошення

ДО УВАГИ ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ!

У зв’язку неодноразовими зверненнями суб’єктів господарювання – фізичних та юридичних осіб стосовно визначення розмірів чинних ставок окремих місцевих податків у 2023 бюджетному році, а саме земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, виконавчий комітет Ганнопільської сільської ради повідомляє, що протягом 2022 року ставки таких податків Ганнопільською сільською радою не переглядалися.

У 2023 році чинними залишаються ставки, визначені рішенням 52 сесії  7 скликання від 25 червня  2020 року №2-52/2020 «Про встановлення місцевих податків і зборів»: посилання на рішення – https://gannopilska-gromada.gov.ua/pro-miscevi-podatki-ta-zbori-na-teritorii-na-teritorii-gannopilskoi-silskoi-radi-09-41-19-17-01-2023/