ЗІ СВЯТОМ! За тиждень після коляди, напередодні Нового Року (за старим стилем), – Щедрий Вечір

Дата: 13.01.2023 12:41

Це – залишок стародавнього, імовірно, дохристиянського звичаю. А за християнським календарем – це день преподобної Меланії. В народній традиції обидва свята об’єднались, і тепер маємо Щедрий Вечір, або свято Меланки.

Дорога громадо!

Ось й настало ще одне чудове свято — Старий Новий рік. А відтак і ще один привід побажати один одному всього найкращого в житті, проводити старі думки, старий настрій і відкрити своє серце для нового, для чогось прийдешнього і майбутнього! Рік, що відходить у минуле, виявився дуже складним та непередбачуваним для кожного українця. Адже ми прожили його в умовах війни, а разом з тим долали непрості труднощі.

Нехай любов до нашого спільного дому, прагнення зробити його кращим буде і надалі головним пріоритетом на майбутнє. А спільна мета – перемога та мир, стане невід’ємною його частиною!

Хай всі наші захисники повернуться до своїх сімей живими та неушкодженими, хай кожна дитина пізнає щасливе дитинство, а у наших серцях запалюється вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії на здолання будь-яких подальших труднощів, що нині випали на нашу українську долю.

Божого благословіння рідній Україні та її народу!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.