Славутське відділення ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗУкраїни»

Дата: 09.01.2023 11:33

Ситуація з COVID-19 у Ганнопільській громаді

За грудень 2022 року у Ганнопільській громаді зареєстровано 1 випадок  COVID-19  ( у дорослого віком старше 65 років). Госпіталізацій до закладів охорони здоров’я не було. Летальних випадків не зареєстровано. Одужали 3 осіб.

В умовах перепаду температур лікарі нагадують про важливість профілактики поширення інфекційних хвороб. Відтак, рекомендують дотримуватись протиепідемічних заходів - носити маски у людних місцях та громадському транспорті, дотримуватися соціальної дистанції, регулярно мити й обробляти руки. Якщо ж з`явилися симптоми хвороби - не займайтеся самолікуванням та невідкладно зверніться до свого сімейного лікаря або найближчої амбулаторії.

Славутське відділення

ДУ «Хмельницький обласний центр

контролю та профілактики хвороб МОЗУкраїни»