Дата: 30.12.2022 13:06

Довгожителі – це жива історія нашого краю. Молоде покоління може пишатися їхньою життєвою мудрістю, багатим досвідом, незламністю перед воєнними лихоліттями, голодоморами та труднощами післявоєнної відбудови.

Сьогодні, 30 грудня Лідія Лук’янівна ДЗЮБЛЮК із села Клепачі відзначає свій 90-річчний ювілей. Староста Анатолій Вікторович КЛІМЧУК передав вітання від усієї громади та щирі побажання.

Останнім часом Лідія Лук’янівна занедужала, тому її доглядає дочка. Ювілярка – мати-героїня, разом з нині покійним чоловіком Андрійом Федоровичом,  достойно виховали сімох дітей, усі здобули гарну освіту і стали такими ж як батьки – розумні та працьовиті.  Лідія Лук’янівна працювала  у колгоспі,  її чоловік був вчителем історії, а якийсь період –головою сільської ради.
Шановна Лідія Лук’янівно!

Сердечно вдячні Вам за Вашу невтомну працю, життєву стійкість та мудрість. Бажаємо мирного неба,  щастя, радості та ще довгих років життя в доброму здоров’ї.  Хай в мирі зростають Ваші онуки та правнуки. Нехай у Вашій родині панує злагода і спокій, а оселя повниться достатком!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.