Шановна громадо!  З Різдвом Христовим усіх, хто святкує це свято сьогодні!

Дата: 25.12.2022 05:00

З Різдвом Христовим усіх, друзі! І тих, хто святкує Народження Ісуса 25 грудня, і тих, хто святкує 7 січня, вітання усім християнам, бо не святкуємо дату, а святкуємо Подію Народження Спасіння.

Свято Різдва несе радість у кожну сім’ю, у кожну домівку й однаково зігріває всіх християн світу, незалежно від того, до якої нації чи релігійної традиції вони належать і які погляди поділяють.

Нехай у вашому домі завжди панують мир, добробут, взаєморозуміння, тепло і радість, осяяні світлом різдвяної свічки, любов’ю рідних і близьких, теплом домашнього вогнища!

Хай Ісус благословить наших воїнів і їхні родини, поранених і полонених, медиків, волонтерів, всіх знедолених, зневажених, тих, хто не має даху над головою. Благословення просимо в Нього для усіх нас, нашій Україні і світу.

Гарних вам і радісних Різдвяних свят!

ХРИТОС РОЖДАЄТЬСЯ! СЛАВІМО ЙОГО!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.