24 грудня Україна відзначає День працівників архівних установ.

Дата: 24.12.2022 06:32

Шановні працівники архівних установ Шепетівського району, щиро вітаємо вас з професійним святом! Саме завдяки архівним збереженням документів люди отримують можливість неупереджено оцінювати важливі події, які відбувалися в минулому. Переконані, що ви й надалі зберігатимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

Висловлюємо вам, шановні працівники архівних установ, щиру вдячність за натхненну працю і вірність благородній професії. Щиро зичимо всім мирного неба, успіхів, невичерпної енергії, натхнення та нових звершень у повсякденній праці, міцного здоров'я, благополуччя і щастя вашим родинам.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.