Шановні працівники та ветерани енергетичної галузі!

Дата: 22.12.2022 06:00

Без вашої роботи повсякденне життя пересічного громадянина чи будь-якої організації просто зупиняється.

Адже від електромонтера до керівника — кожен з вас сприяє не просто забезпеченню світла й тепла, зв'язку й енергетичної безпеки, затишку й комфорту — ви своєю самовідданою працею практично цілодобово проводите роботи з відновлення електропостачання у населених пунктах нашої країни. У вас немає часу на відпочинок, ви ризикуєте життям, бо легко можете натрапити на «подарунки» від окупаційних військ росії, і не зважаючи на складні погодні умови ви продовжуєте робити свою важку роботу.

Щира вам подяка за ваш високий професіоналізм та низький уклін за вашу титанічну працю у цих надскладних і небезпечних умовах!

Дякуємо вам за світло в домівках наших мешканців!

Нехай у вас завжди вистачає власної енергії у вирішенні життєвих і виробничих завдань! Мирного неба, здоров'я міцного, добробуту родинного й неодмінних успіхів у всіх планах!

Зі святом!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.