Війна не відміняє дитинство. Ми маємо забезпечити дітям це право.

Дата: 20.12.2022 12:19

Бачити радісні дитячі очі та щирі усмішки - справжнє щастя!

Це особливе свято вчить нас вірити в чудо, як вірять у нього діти, навчає милосердя, доброті та чуйності.

Виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК висловлюють вдячність: ТОВ «СГП «ДНІПРО» - Олександру БІЛОУС, СФГ «КЛЕПАЧІ» – Ніні КОНОНЧУК, СФГ «ЛАН» Валерію ПРУСУ, ФГ «Світоч» - Івану ЛИСЮКУ, ФГ «Глорія» - Василю ЦЕХМЕСТРУКУ, ЛП «Великоскнитське» - Сергію САМОЙЛЮКУ та ТзОВ «АКРІС АГРО ГРУП», завдяки яким діти нашої громади відчули свято.

Солодкі подарунки отримали всі діти навчальних та дошкільних закладів громади, а також сільською радою було закуплено подарунки дітям з інвалідністю, дітям зі статусом внутрішньо переміщених осіб, дитині загиблого воїна у зв’язку із військовою агресією росії проти України та найбільш вразливі діти, які проживають на території громади.

А також з нагоди свята відвідали військову частину, щоб привітати і почастувати смаколиками.

Дякуємо усім завдяки кому ми повірили у диво. Віримо, що у це свято усі стають щасливішими! І ті, що роблять подарунки, і ті, кому їх дарують. Бо найбільше щастя в житті – це робити добро!

Нехай у ваших родинах лунає сміх малечі та сяють радістю дитячі очі, нехай в оселях панують злагода та любов, затишок та добробут, а Святий Миколай захищає вас та ваших близьких від усіх негараздів!

МИРУ НАШІЙ УКРАЇНІ!