ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГАННОПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ! ВИ НАЙКРАЩІ! Друзі, дякуємо!

Дата: 19.12.2022 19:40

Цими вихідними знову вдалося організувати підтримку для наших захисників. Відправили автомобіль який завантажили харчовими продуктами, консервацією, яблуками, ліками,  турнікетами,  рукавицями, шапками, чоботами, балаклавами у напрямку Бахмута, Курахове, Дружківка. А також відправили посилку воїну з нашої громади у смт Воскресенське Миколаївської області. І все - завдяки вашим внескам!

Ми вкотре дякуємо кожному і кожній з вас за небайдужість. Особлива вдячність батькам, учням, педагогам та кухарям Киликиївського ліцею, Малоскнитської гімназії, Великоскнитського ліцею, Клепачівської гімназії та Ганнопільського ліцею, а також жителям Великоскнитського та Хоняківського старостинських округів і жителям села Ганнопіль та Глинники за збір продуктів. Також дякуємо жителям села Понора, які зібрали 4 тис. грн на дизельне паливо для заправки автомобіля, який доставляє передачу і жительці села Малий Скнит Бойко Ірині Григорівні за оплату доставлення посилки Новою Поштою-600 грн.

Ваш внесок – це велика сила, яка допоможе нам перемогти.

Разом переможемо!